Сульфат амонію: Три Добре Може Blow опалювальної промисловості?

З кінця липня, сульфат амонію ринку мутації, замість висхідного тренда в першій половині цього року впав в, особливо ціни в місцевих районах, таких як Хебей, Шаньсі, найвищий зменшується до сотні. Це також призвело до сильної стурбованості галузі за тенденції сульфату амонію в другій половині. З добрив, рідкоземельних і експорт ринкового попиту три основних позитивного сульфату амонію, може покласти сульфат амонію промисловості на рейки?

Сільське господарство Новини для підвищення попиту

Велике споживання добрив є сульфат амонію. За неповними статистичними даними, понад тисячу виробничих добрив з'єднання підприємств в Китаї, більше 32 мільйонів тонн річного видобутку. В основному в провінції Шаньдун, Цзянсу, Хубей і Хенань. В останні роки, з ростом вугілля, Шаньсі, Синьцзян, Внутрішня Монголія, Ляонін і інших провінціях, щоб побудувати і ввести в експлуатацію ряд хімічних підприємств добрив, попит на сульфат амонію швидко зростала, і стало головною силою у внутрішньому амоній споживання.

За даними компанії Хенань провінції Хенань газифікації вугілля компанії, виробництво заряду, в процесі з'єднання добрив, міцності на стиск і круглий зернистий з метою поліпшення гранул добрив, сухі вантажів, щоб знизити виробничий процес, щоб додати 0,05 т в тонн добрив з'єднання сульфату амонію, більш використовуються у виробництві добрив сірки сульфату амонію, сульфат амонію 1,5 мільйона тонн в цьому році попит. Плюс частина прямого застосування азотних добрив, сульфату амонію попиту на добрива промисловості в 2015 році в Китаї, як очікується, перевищить 2 млн тонн.

У 2015 році річний уніфіковані експортних мит податкові ставки п і р. Реалізація цієї політики, сприяє підвищенню цін на добрива і обсяги експорту. Datang До Кі у Внутрішній Монголії вугілля газової компанії бізнес-менеджер Лю вважає, що хімічне стимулювання експорту добрив сульфату амонію утворює основу добре.

«За нашими розрахунками, експорт хімічних добрив міжсезоння пору року дуже мало, тому, азоту та експорт фосфору тарифи істотно знизилися в порівнянні з попереднім роком, особливо в останні роки міжнародний контекст сталого зростання попиту на добрива, добрива експорту, як очікується, продовжить рости в Китаї, він також буде тягнути сульфат амонію відновлення промисловості. «сказав Datang до Кі у Внутрішній Монголії вугілля газової компанії бізнес-менеджер Ліу Джи.

По-перше, в середині цього року чітко вказано, в умовах економічного спаду продовжувати роботу по зміцненню сільського господарства в якості основи, сприяння доходів фермерів неухильно, збільшення виробництва продуктів харчування, розширення посівних площ. На цій основі, зміцнення сільськогосподарського екологічного управління, сприяння біоорганічних добрив, забезпечуючи базовий захист для попиту на добрива продовжував зростати. І з цією країною «по дорозі» стратегія реалізується через багатовимірний вихід, такі як капітал, технологія, продукти, сприяння промисловості хімічних добрив Китаю на міжнародних ринках з метою підвищення конкурентоспроможності на міжнародному ринку, таким чином, подальшого збільшенням експорту уповільнення внутрішніх надлишки виробничих потужностей, непрямий привід масовий попит сульфату амонію, допомагає промисловості підібрати ще одну важливу силу в майбутньому.

Зростання експорту, вимкнув гак

За даними митної статистики, зростання внутрішнього експорту сульфату амонію в останні роки. 2013 сульфат амонію експорт 2.833 млн тонн, 49% від загального обсягу вітчизняного виробництва 2014 експорту сульфату амонію вітчизняного склав 4.155 млн тонн, припадає понад 59% вітчизняного виробництва, 10% в порівнянні з попереднім роком. Згідно зі статистичними даними, за 5 місяців до 2015 р експорт сульфату амонію більш 2,27 млн тонн, очікуваний обсяг експорту в цьому році, як очікується, перевищить 5 мільйонів тонн, знову значно зріс.

Амоній виробництво і експорт сульфату стали світовим статусом влади в Китаї, особливо на ринок відіграє домінуючу роль в регіоні. З Туреччини і Південно-Східної Азії імпортерів і експортерів інформації зворотного зв'язку показав, що амоній міжнародні ринкові ціни Кі Шен в цьому році, більш ніж на міжнародному ринку ціна завжди вища, ніж на внутрішньому 10%, а експорт залишається стійкою тенденцією зростання в другій половині, яка знаходиться в міжнародний і внутрішній економічний спад в цьому році внутрішній ринок сульфату амонію може продовжувати вибирати одну з головних причин.

Фучіно з інспекції і карантину бюро був проінформований про те, що перші сульфат амонію експорту підприємств в провінції Фуцзянь в першому кварталі цього року Чень Йью Лоонг вихід 129 днів, 75,900 тонн, вартість $ 10,128 млн партій, обидва перевищили загальний обсяг експорту в минулому році.

Інкоу, Ляонін, експортера сказав експорт амонію в останні 3 роки, щорічне зростання більш ніж на 10%. Тим часом, попит на країни, щоб обмежити експорт рідкоземельних галузі промисловості знизилися, різке зростання експорту і зниження попиту на рідкісні землі промисловості змінилася повторно, структура експорту добрив, трійка підтримує ринок. У рідкісних промисловості землі потребує зниженні, а й високого класу ціни продовжували знижуватися, на внутрішньому ринку ціна перевірки експорту. Для прикладу див порту деяких великих внутрішніх замовлень зростання ціни виробника скоро з'являться виросли на материку, 3 ~ в травні цього року в доповненні до сезонних факторів зростання внутрішнього попиту, порти кількох великих замовлень для швидкого зростання ринку сприяв роль підйому більш ніж на 44%, і майже дворічні максимуми. І в цьому році буде нормою, промисловість забрати все більше і більше залежить від експорту.

Рідкісні ціни водіння угоди землі

У квітні цього року Міністерство фінансів випустило митний тариф комісії Державної ради щодо коригування експорту тарифів повідомлення, оголосив, що з 1 травня підняти рідкісні землі, вольфрам, молібден і інші продукти експортних мит. Для найбільшого в світі виробника і експортер рідкісних земель в разі Китаю, повторного скасування тарифів природного значення. У той же час, споживачі рідкоземельних елементів підприємства як сульфат амонію, повторно нова угода також принесла сульфат амонію і амонію існуючі зміни структури споживання буде грати вирішальну роль.

Дані показують, що перша половина року, Китай рідко управління квотами на експорт землі, США економічного відновлення і багато інших чинників, домінуючий виробник Китаю Внутрішня Монголія експорт рідкоземельних виросли, що експортуються 2663.8 тонн рідких земель, збільшення на 36,5%. Для Сполучених Штатів та Японії та інших країнах кількість рідкісного зростання експорту рідкоземельних в Японію рідкоземельних на експорт виріс приблизно на 130%.

У рідкоземельних експортні мита були скасовані, 14 травня, Міністерство землі і ресурсів, що видав індекс 2015 управління загальної рідкісної гірської землі закону. Круговий дисплей в 2015 році, рідкісні землі гірських роботи (оксиди рідкоземельних REO) гірничодобувні показники загального контролю кількісних 105000 тонн, без змін з 2014 року, вище, ніж в 2013 р, сумарний індекс 11000 тонн.

У зв'язку з цим, на думку аналітиків індекс видобуток в минулому році і той же номер, і скасувати тарифи та експортні квоти на експорт рідкісних земних до певної міри. Але в кінцевому рахунку, буде випускати на державний контроль над рідкісному індекс видобутку землі і нахилити до великого редкоземельного підприємства. Китай ємність поділу рідкоземельних металів в даний час видобувається агрегатів або оперативний план виробництва 5 ~ 8 разів. З метою захисту ресурсів та навколишнього середовища, контроль і поступове відкриття плану реалізації політики.

Зрозуміло, що рідкісні землі в Китаї два Північ-Південь, видобуток рідкоземельних мінералів на Півночі не потрібно для сульфату амонію і областей на півдні і важких рідкісноземельних, в основному зосереджені в провінції Цзянси, Гуандун, Гуансі, Хунань, Сичуань, Хубей, рідкісні землі гірничодобувної промисловості з використанням сульфату амонію в якості сировини, виробництва видобутку 1 метричних тонн рідкісноземельних руд землі становить близько 5 тонн сульфату амонію, висотою близько 8 тонн. Видобуток необхідно використовувати сульфат амонію на рівні близько 150 000 тонн на рік.

За словами інсайдерів, сульфат амонію має три основні потреби ринку, в тому числі добрива, а також експорту рідкісних земель. З абсолютного числа РЗ рахунків, по крайней мере, загальний попит становить менше 10%, але ефект на ціни сульфату амонію великий. 2011 Ціни на сульфат амонію, одна з важливих причин, обумовлений попитом. 2011 рідкоземельні ринку дуже жарко, ціни протягом року багато разів виявилися, займає ринок сірки вогню, який колись досяг нового максимум сульфату амонію договірної 1800 юанів / тонни. Ціни на сульфат амонію нові рекорди, закуповують рідкісні виробники землі. НЕ Отже, немає сумнівів, що в майбутньому зростання виробництва буде підтримувати сульфат амонію промисловості, щоб підняти великий фактор плюс.

За оцінками експертів, 2015 амоній попиту сульфату промисловості, як очікується, перевищить 1,2 млн тонн, хоча і не в розмірі найбільшим в попередні роки, але ринок, як очікується, збільшити важелі впливу. Сульфат амонію в рідкоземельних матеріалів, по вартості частки малого, високого класу ціни все ще може тягнути середню ринкову ціну сульфату амонію, так промисловість керовані важелі цін в амоній сульфату промисловості, як очікується, буде посилюватися, невелике збільшення попиту приводиться зростання цін, цей сульфат амонію промисловості з його спаду в цьому році також буде відігравати значну роль в підвищенні.

Ціни , як очікується, рекордно високого рівня

Ціни на сульфат амонію пізніше в цьому році, тому що є ще 400000 тонн в другій половині капролактам сорти сульфату амонію побічного продукту можуть введені в експлуатацію існують деякі невизначені фактори, такі, як фондовий ринок, різниця в поглядах на майбутнє галузі, але більшість людей зберігають оптимізм з приводу майбутнього.