Амоній сульфат Ціна

Основні інформація

Модель NO.:AS-01Класифікація: Азотні добрива
Тип видання: швидкаЗовнішній вигляд: порошок
Тип: Ammmonium сульфатCAS No.:7783-20-2
Einecs No.:231-984-1Інші назви: Амоній надсірчанокислий
Торгова марка: XingYuanСпецифікація: ISO 9001 SGS
Походження: КитайHS код: 310221000

СУЛЬФАТ АМОНІЮ
Компанія Prolife:

Наша компанія була заснована в 2009 році, ми робимо для продажу добриво має 7 років, є команда професійних послуг.
Наша фабрика та pruducts пройшли з ISO9001, CQC, SGS та інші міжнародні сертифікати.
Наша компанія є однією з найбільших хімічних користувачів в Китаї.
Наша фабрика є професійна команда КК, inclued QE, забезпечення Якості, IQC, IPQC тощо ОВК.
Наші MOQ малий, можна прийняти невеликі замовлення.

Ми співпрацюємо з більший міжнародного судноплавства компаній, для забезпечення безпеки товарів і прискорення перевезень.
Опис товару:
Амоній сульфат є наші є одним з найкращих продуктів, ми співпрацюємо з Chinaand #39; s найбільших та найкраще хімічного заводу, заводу використання кращих процес виробництва, найкраще професійний менеджмент і стандартизовані виробництва режимі, можна продовжувати забезпечувати високу якість продукції, ми запровадили деякі великі складські приміщення в багатьох районах Китаю, завжди забезпечити достатньо дипломованих для гостей. Якщо у вас є будь-які потреби, будь ласка Дон не соромтеся зв'язатися зі мною, дякую

Амоній сульфат як фізіологічні кислому органічних азотних добрив, зазвичай використовуються в пшениці, кукурудзи, солодкий картопля, рису, бавовна, коноплі, фруктових дерев, овочів та інших культур. Сульфату амонію не добрив, які містять хлорид-Іони, він не має негативних наслідків для сільськогосподарських культур і грунту

Наші послуги:
1. наша компанія є одним з найбільших добриво торгівлі користувачів в Китаї, мають достатньо дипломованих.
2. ми можемо запропонувати вам конкурентоспроможною ціною.
3. ми надаємо вам з найкращим якістю.
4. ми можемо дати вам найбільш професійних послуг.

ЕлементFirstgradeFirstgrade
N21% min20.5%min
Moiture0.3%Max1.0%Max
H2SO40.05%Max0,2

Амоній сульфат ринку є сильним, є дві причини:

Одного осінь добриво запуску виробництва в Китаї, сульфату амонію в основному використовується як сировина для виготовлення гумової суміші добрив і падіння більш посадили культур і плодових дерев, можливо, доведеться удобрювати, добрива восени це другої половини причина добривами, складені добриво більші, з початку осінній добриво більші, з початку осіннього виробництва добрив , попит сульфату амонію на вирощуванні.


Два знаходиться експорту ситуація не доцільно, цього року Chinaand #39; s експорт сульфату амонію краще, велика кількість сульфату амонію експорту, зменшуючи внутрішнього ринку, Ціна сульфату амонію, тиск подачі також утворюються певну підтримку.


Але в останні роки, Chinaand #39; s виводу аміаку сульфат росте дуже швидко, особливо капролактаму, будівництво вугілля і природного газу, таких як ряд великі бічні пристрою, ринок формується більший вплив, в поєднанні з загальної тенденції ринку добрив тому як і раніше дуже слабкий, місто Ціна сульфату амонію, збільшений простір виявляється не дуже великий.