Пресування Hengyi компанії капролактаму Амоній сульфат експорт Південної Америки

22 червня від пресування, Чжецзян hengyi капролактаму ТОВ був поінформований що на початку травня, Sinopec хімічної продажів компанії і компанії домовилися, підписання замовлень на експортним ринком в Південній Америці в перший раз 27,500 тонн сульфату амонію. Він повідомив, що це, безумовно найбільших тоннажу сульфату амонію експортних замовлень. Компанія перший національний колеги сульфату амонію продукти в південноамериканських ринку.

21 травня, китайський експорт Південної Америки найбільших оптових перевізника тоннажу «Матісс», прибув до Ханчжоу Bay крос-море міст в провінції Чжецзян на північ від підошви в Північному морі і морським торговельним портом zhapu порт (тобто jiaxing Порт, родом з відкритого порту країни) і потім пресування hengyi компанії капролактаму сульфату амонію продукції, що поставляється на початку червня після закінчення навантаження відправлення по відношенню до Південної Америки.

Чжецзян hengyi капролактаму Товариство з обмеженою відповідальністю пресування, пресування нафтохімічної спільне підприємство співпраці з Чжецзян компанії hengyi груп. Інвестиційний за Китай нафтохімічна (4.690,0.04,0.86%) з незалежні інтелектуальну власність другого покоління екологічно чистих технологій капролактаму, індустріального парку Ріверсайд, Xiaoshan, Ханчжоу, Чжецзян з річною продуктивністю 200 000 тонн капролактаму проекту та 2012 виробництва в другому кварталі, в першу чергу капролактаму, циклогексану, Циклогексанон, cyclohexanol, Амоній сульфат, перекису водню та інші хімічні речовини.