N21% капролактаму клас Сульфат амонію

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ:

Класифікація: Азотні добриваТип видання: швидка
Інфекції на грунт: фізіологічні лужніХімічні характер: хімічна кислоти
Зовнішній вигляд: кристалТип: гній

N21% капролактаму клас Сульфат амонію
MolecularWeight 132.14
CAS 7783-20-2
Зовнішній вигляд білий/yellowishcrystal, novisiblemechanicalimpurity
Властивості Easilysolubleinwater.Aqueoussolutionappearsacid.Insolubleinalcohol,acetoneandammonia. Easilydeliquescentandvolatilizedintheair.Slightodorofammonia.
Використовує Applicabletocommonsoilandcrops, notonlyuseddirectly, butalsousedaswatersolublefertilizer. Ammoniumsulfateisalsousedasfireproofagentandadditive.Inindustryitisfluxinjointingindustry.Food-gradeproductsareusedasdoughregulatorsandyeastnutrition.


АМОНІЙ СУЛЬФАТ НОВИНИ:

Мексика Китай сульфату амонію зробити попередні антидемпінгового розслідування:

19 лютого Мексика Міністерства економічних питань міжнародної торгівлі практики адміністрації інформувати Китай в Мексиці в той же день в офіційному журналі оголошення, що походять з Китаю і США сульфату амонію (тариф для 31022101), анти-скидання розслідування зробив попереднє рішення, вирішила продовжити розслідування і участь продукти стягування тимчасовий антидемпінгові мита.

Компанія Wuzhou фен і іншими носіями від китайського імпорту стягується $0.1782/ kg від тимчасового демпінг auti податок.

Honeywel компаніями та іншими родом зі Сполучених Штатів імпортовані продукти Леві $0.1858 доларів/кг тимчасовий антидемпінговий податок.